Ismét magyar Gripenek őrzik a balti légteret
A Telexnek már az augusztus 20.-i ünnepségsorozat italkínálata is fáj. Nyilván ha vegán szojalatté-t kínálnának az bejövős lenne
Elmeséljem a kedves Pride🏳️
-ukon MIBEN úsztak a résztvevők? Meg az afterpartin a környék?
Vagy ne vacsora időben? Az bezzeg kultúra volt...
/posztok.hu





️Friss: újra egymást lövik a migránsok Szabadkánál!
️