Nyilván nem rohadunk meg ott ahol vagyunk, és ugyan más nevében nem nyilatkozhatok, de én pl perpillanat tök frissnek és üdének érzem magam, valamint ahogy a korszakos gondolkodó, Majoros művész úr láthatja, most is írok, illetve posztolok.

Amúgy meg őszintén sajnálom, ha rosszul esett, hogy feldolgoztuk a kis miniszterelnök-lelövős performanszodat, de őszintén bízom benne, hogy egyszer a távoli jövőben ki fogod heverni, fel fogod dolgozni, hogy vannak Magyarországon olyan emberek, -mi is- akik nem kimondottan lelkesedtek az általad bemutatott produkcióért.

Szomorúan nézem, hogy emberek tömegei azon örömködnek most a Facebookon, hogy médiumokat zárnak be és újságírók elvesztik az állásukat. Itt családokról, megélhetésről, emberi sorsokról van szó.…

SZILUETT PREMIER MA 17:00!

Miért van az, hogy bizonyos ügyekből napokig címlapsztori lesz, másokról pedig szinte senki sem beszél?

Mi alapján döntjük el, hogy melyik médium hiteles? És vajon tényleg azt…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média