Ha valaki az Erzsébet hídnál jár, letéphetné a szivárványos zászlókat, amikkel Gelgely “kidíszítette”


Ha valaki az Erzsébet hídnál jár, letéphetné a szivárványos zászlókat, amikkel Gelgely “kidíszítette”
De tényleg!
Nem. A gyermekvédelmi törvény még nem változott meg. Az alkotmány sem.
MÉG nem.
És ha meg szeretnéd védeni a gyermekeidet, és megőrizni mindazt, ami értékes, tarts velünk június 27-én: https://fb.me/e/…
SZILUETT PREMIER MA 17:00!
Miért van az, hogy bizonyos ügyekből napokig címlapsztori lesz, másokról pedig szinte senki sem beszél?
Mi alapján döntjük el, hogy melyik médium hiteles? És vajon tényleg azt…
A kormány- propaganda korán örül, hogy eltűnt a Vadhajtások. Csak szerver karbantartás van! Hiányoznak mi? 
☝️Az Erzsébet híd 2026.06.20-án. Ennél sürgetőbb dolog, nagyobb kihívás az ország előtt nem is lehetett, ugye?
Jobb lett volna ha odafigyel órán. Válasz!
Nem mindenapi tanúságtétel egy 20 éves sráctól
- interjú linkje kommentben
A konstruktív kritika nehéz dolog. Jó emberérzék és intelligencia kell hozzá. Főleg akkor, amikor tudod, hogy akit kritizálsz szenved, vagy legalábbis valami most fáj neki.
Így Orsolyát egyszer…