️Szégyen! Majka azt üzente a jobboldali újságíróknak, hogy “ott rohadjatok meg, ahol vagytok!”
A konstruktív kritika nehéz dolog. Jó emberérzék és intelligencia kell hozzá. Főleg akkor, amikor tudod, hogy akit kritizálsz szenved, vagy legalábbis valami most fáj neki.
Így Orsolyát egyszer meghallgatva még úgy éreztem, persze, kellenek ezek a megjegyzések, hiszen valamiért csak veszítettünk. Persze már akkor is, most meg aztán végképp tudjuk, hogy teljesen mindegy mit tett volna az Orbán kormány: veszítenünk kellett.
Itt folytatódik... https://open.substack.com/pub/gulyasvirag/p/itt-mindenki-megorult
/posztok.hu





🤝 Egyre népszerűbb az önkéntes turizmus