Majka màr rég rohad. Ennyit erről.
Szomorúan nézem, hogy emberek tömegei azon örömködnek most a Facebookon, hogy médiumokat zárnak be és újságírók elvesztik az állásukat. Itt családokról, megélhetésről, emberi sorsokról van szó. Semmilyen ideológiai, politikai hovatartozás nem indokolhatja az afelett érzett kárörömöt, hogy sokan most nehéz, kilátástalan helyzetbe kerülnek. Lapot, tv-t, szerkesztőséget bezárni, megszüntetni politikai oldaltól függetlenül rossz dolog. Nagyon is tudom miről beszélek, mert voltam többször is abban a helyzetben, mint most sok kollégám. Az Echo Tv-ből annak idején átszervezés miatt küldtek el. A Pesti Tv-t a 2022-es választás után bezárták, akkor azért vesztettem el az állásom. Úgy mentem neki a nyárnak, hogy fogalmam sem volt miből fogunk megélni, mert a feleségem épp gyesen volt. Nem kívánom senkinek ezt a helyzetet.. Zárójel: Huth Gergelynek azóta is hálás vagyok a Pesti Tv-ben kapott lehetőségért. És tudom, hogy sokan mások is azok, akik aztán szép karriert futottak be más médiumnál. A most állásukat vesztett kollégákkal maximálisan együttérzek és kívánom, hogy helyzetük mihamarabb rendeződjön. Nem látok a jövőbe, de azt tudom, hogy a jobboldali-konzervatív újságírás mindig képes volt újra és újra felállni a nehéz helyzetekből és tehetségeket adni a szakmának.
Drukkolok, hogy most is sikerüljön! 
Majka màr rég rohad. Ennyit erről.


Ha valaki az Erzsébet hídnál jár, letéphetné a szivárványos zászlókat, amikkel Gelgely “kidíszítette”
De tényleg!
Nem. A gyermekvédelmi törvény még nem változott meg. Az alkotmány sem.
MÉG nem.
És ha meg szeretnéd védeni a gyermekeidet, és megőrizni mindazt, ami értékes, tarts velünk június 27-én: https://fb.me/e/…
SZILUETT PREMIER MA 17:00!
Miért van az, hogy bizonyos ügyekből napokig címlapsztori lesz, másokról pedig szinte senki sem beszél?
Mi alapján döntjük el, hogy melyik médium hiteles? És vajon tényleg azt…
A kormány- propaganda korán örül, hogy eltűnt a Vadhajtások. Csak szerver karbantartás van! Hiányoznak mi? 
☝️Az Erzsébet híd 2026.06.20-án. Ennél sürgetőbb dolog, nagyobb kihívás az ország előtt nem is lehetett, ugye?
Jobb lett volna ha odafigyel órán. Válasz!