Köszönjük az oktatást képmutató USA! Akkor most beszélgessünk arról, hogy 60 éve még nem mehettek be az amerikai éttermekbe, egyetemekre, üzletekbe az afro-amerika emberek és csak hátul ülhettek a buszon. Vagy beszélgessünk az USA rabszolgatartásáról, esetleg a kiírtott indiánok millióiról, vagy az életben maradtakról, akik ma rezervátumokban élnek! Jó dolog tanulni egy ilyen nagyszerű demokrácia exportőrtől!
Ui: Mi a helyzet az alábbi helyeken, nem tudjátok? Vietnám, Korea,, Szíria, Irak, Afganisztán, Szomália, Jugoszlávia, Hirosima, Nagaszaki, esetleg a Guantanamói támaszpont.........stb?
Én a helyetekben baromi mélyen hallgatnék.....!

Már harmadik alkalommal tart honvédelmi tábort Nyíradonyban az MH 2. vitéz Vattay Antal Területvédelmi Ezred szervezésében Perge János százados.

A táborparancsnokkal többek között programokról,…

A szocik eladták, az Orbán-kormányok visszavásárolták! Gázkérdésről érthetően: Dömötör Csaba
#fidesz #orbánviktor #DömötörCsaba #veszélyhelyzet

Videó forrás Dömötör Csaba facebook oldala: https://www.facebook.com/watch/domotor.csaba.gov/

A szocik eladták, az Orbán-kormányok visszavásárolták…
Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média