Orbán Viktor: Csak egy kávét kérek, ilyen durvákat még én sem tudok mondani az EU-ra! #hegy #mohács
A mai fény traktor felvonulásunkon is többen voltak ma mint MP hakniján
A mai fény traktor felvonulásunkon is többen voltak ma mint MP hakniján
Orbán Viktor: Csak egy kávét kérek, ilyen durvákat még én sem tudok mondani az EU-ra! #hegy #mohács
Orbán Viktor: Ez egy teljesen egyértelmű hadüzenet! #hegy #mohács
Delta cicæ két éve a hódmezővásárhelyi tűzoltók kedvence, azóta nem maradhat el szeretett szolgálati macsekunk a karácsonyi cukiságbomba-gyűjteményből. 🐈
Idén is igyekeztünk Deltát rávenni egy…

️ Kínosan kevesen, konkrétan alig voltak Magyar Péter mai tüntetésén. 🤷
👉 Ez volt az eddigi legkisebb budapesti rendezvényük.
👉 Az emberek nem dőltek be a libsi propaganda álhíreinek. 
TELTHÁZ és remek hangulat Mohácson is! köszönjük!
És Meseország mindenkié című Lmbtq-mesekönyv létrehozásában is közreműködőtt..
Nagyon örülök neki, hogy Végre tudtam személyesen is pár szót váltani Rétvári Bencével! Rengeteget inspirál a hatalmas tudása és higgadtságga! Ráadásul egy nagyon fontos kérdésemre is válaszolt!
Ezek ugyanazok! 
Brüsszelben megbolondultak!
Orbán Viktor is ezt gondolja!