A családpolitikánk egyfajta szemlélet: a gyermek a jövő.
A 2025-ös tokiói nyári Siketlimpia Szervezőbizottságának elnökével, Mitsuji Hisamatsu úrral és a sportesemény hivatalos plakátjával.
Ez a logó egy japán siket egyetemista, Ibuki Tada alkotása, melyet három javaslat közül választottak ki a tokiói általános- és középsikolák diákjai idén szeptemberben.
A logó elentése négy összetevőből áll egyébként.
Kéz
A "kezet" jelképezi, amely a siket közösség jellegzetes szimbóluma, és az emberektől elvárják, hogy a Siketlimpia révén "megérintsék" a versenyeket és témákat.
Kör
Az "érintés" kölcsönös cserékhez és közösségi kapcsolatokhoz vezet, mint egy "kör".
Virág
A "virág" a jövő szimbóluma, amely a kör bővülésével kivirágzik.
Szín
A Siketlimpia sok embert vonz a világ minden tájáról. A Siketlimpiai logójának négy színe a sokszínűséget fejezi ki.
Éljen a Siket Sport!
A családpolitikánk egyfajta szemlélet: a gyermek a jövő.
Bangladessel kiváló az együttműködésünk, ráadásul a bangladesiek ugyanolyan atomerőművet építenek mint mi, csak van 7-8 év előnyük. Ők hamarosan beüzemelik az új blokkjaikat, így folyamatos a szakmai…
Adventi kormányülés.

Kedves Dunakesziek!
Új egészségház nyílik jövőre a városban!
Adventi kormányülés
Gyopáros Alpár képviselőtársam meghívására Gyarmatra érkeztem, ahol az új területfejlesztési törvényről beszélgettünk a térség polgármestereivel.
A kívánságok valóra válnak 
Köszönjük a jászsági gyermekeknek a több, mint 500 levelet. 
Munkatársaim segítségével tegnap éjjel a Jászság 20 településén minden levélíró gyermeknek kézbesítettük a…
A 32-es főút egy újabb szakasza felújítva.
Folytatás tavasszal
️
A dollárbaloldal és megrendelőik rettegnek a magyarok véleményétől, ezért támadják a nemzeti konzultációt.
Töltsük ki minél többen!
️Új bölcsődét adtunk át Rémen
️
Közös munkánknak köszönhetően elkészült az új bölcsőde a településen, melynek eredményeként biztonságban és jó körülmények közt tudhatják a szülők, kisgyermekeiket.…