#turizmus #vendégéjszakák #magyarország
#turizmus #vendégéjszakák #magyarország
Hajrá, Fidesz Bágyogszovát! 


Még ezt is elmismásolják.
Na ezért kell változás!
Úton - hogy hova, azt hamarosan elmondom
Annyit elárulok, a Magyar Református Szeretetszolgálat kabátja van rajtam.
A három Nagy , a kormányülésen. Márton, János, István
Mikulás ide, advent oda, ha szerda, akkor kormányülés.
A Pécs-keleti ovisokat és iskolásokat is meglátogatta a Mikulás 
️
Fokról fokra
: elkezdődött a verőcei idősek klubja felújítása.
Köszönöm, hogy ismét ilyen sokan felkerestek fogadóórámon.
Hortay Olivér barátom dedikálta nekem Fűrész Gáborral közösen írt könyvét a KIMBA-ban.
Köszönöm, megvan az egyik hétvégi olvasmányom. Szükség is lesz rá az ukrán csatlakozást egyre agresszívebben és…