Kedves Dunakesziek!
Új egészségház nyílik jövőre a városban!
Adventi kormányülés.

Kedves Dunakesziek!
Új egészségház nyílik jövőre a városban!
Adventi kormányülés
Gyopáros Alpár képviselőtársam meghívására Gyarmatra érkeztem, ahol az új területfejlesztési törvényről beszélgettünk a térség polgármestereivel.
A kívánságok valóra válnak 
Köszönjük a jászsági gyermekeknek a több, mint 500 levelet. 
Munkatársaim segítségével tegnap éjjel a Jászság 20 településén minden levélíró gyermeknek kézbesítettük a…
A 32-es főút egy újabb szakasza felújítva.
Folytatás tavasszal
️
A dollárbaloldal és megrendelőik rettegnek a magyarok véleményétől, ezért támadják a nemzeti konzultációt.
Töltsük ki minél többen!
️Új bölcsődét adtunk át Rémen
️
Közös munkánknak köszönhetően elkészült az új bölcsőde a településen, melynek eredményeként biztonságban és jó körülmények közt tudhatják a szülők, kisgyermekeiket.…
#turizmus #vendégéjszakák #magyarország
Hajrá, Fidesz Bágyogszovát! 


Még ezt is elmismásolják.
Na ezért kell változás!