Az európai intézményekben hozott hibás döntéseknek a politikai árát az állampolgárok fogják megfizetni
️
"Mindazokért, kiket nem láttunk már régen,
Akik velünk együtt ünnepelnek az égben,
Kiknek őrizgetjük szellemét,
Mindazokért egy-egy gyertya égjen." 
/posztok.hu

Mondjunk köszönetet mindazokért, akiknek az életünkben helye van, akkor is, ha már nem lehetnek közöttünk!
️ Gyújtsunk gyertyát: a lángja világít, meleget…

Ez egymillióval több befizető, akiknek a munkája biztosítja a nyugdíjak fedezetét. A nyugdíjkassza tehát köszöni, jól van! 




Csatlakozz a Teremtésvédelmi Digitális Polgári Körhöz!
👇