-Orbán Viktor-
Magyar napok Amerikában.
Jövő héten találkozom Trump elnökkel.
Tárgyalunk a békéről és
a magyaroknak fontos gazdasági kérdésekről is.
Link a kommentben. 
2010-ben 3,7 millióan fizettek nyugdíjjárulékot, ma már 4,7 millióan. 
Ez egymillióval több befizető, akiknek a munkája biztosítja a nyugdíjak fedezetét. A nyugdíjkassza tehát köszöni, jól van! 

/posztok.hu
️

Csatlakozz a Teremtésvédelmi Digitális Polgári Körhöz!
👇


