2010-ben 3,7 millióan fizettek nyugdíjjárulékot, ma már 4,7 millióan. 
Ez egymillióval több befizető, akiknek a munkája biztosítja a nyugdíjak fedezetét. A nyugdíjkassza tehát köszöni, jól van! 

Mindenszentek napján emlékezzünk csendesen!
Mondjunk köszönetet mindazokért, akiknek az életünkben helye van, akkor is, ha már nem lehetnek közöttünk!
️ Gyújtsunk gyertyát: a lángja világít, meleget ad és összeköt bennünket, azokkal, akiket mindig is szeretni fogunk. Mert az igazi szeretet soha nem múlik el, velünk él, érzéseinkben, emlékeinkben.
Békés emlékezést kívánok Nektek erre a hét végére, szeretteitek, családotok körében!❤️
/posztok.hu



Csatlakozz a Teremtésvédelmi Digitális Polgári Körhöz!
👇


