Szia, introvertált vagyok. Ez nem egy betegség vagy anomália, ez a személyiségem. A definíció szerint a saját fejünkben élünk, és csak úgy tudjuk feltölteni az energiaszintünket, ha egyedül vagyunk. A szociális interakciók elfárasztanak és leszívnak minket, és szükségünk van...
"Szia, introvertált vagyok. Ez nem egy betegség vagy anomália, ez a személyiségem. A definíció szerint a saját fejünkben élünk, és csak úgy tudjuk feltölteni az energiaszintünket, ha egyedül vagyunk. A szociális interakciók elfárasztanak és leszívnak minket, és szükségünk van csendre és magányra, hogy újra emberek legyünk. "
Görgess tovább!
Pulai András teljesen elkészült: szerinte 1 millió szavazóval csökkent a Fidesz támogatottsága… Legalább látjuk, kinek jutott a bohóc szerep!
Visszatért: Pulai András szerint 24 százalék választaná a Fideszt, 23 százalék pedig az ellenzéki „szövetséget”. Emlékezetes: április 3. előtt egy nappal 47-47 százalékot mért.