Zsuzsi néninek szóljon már valaki, hogy volt már aki hasonló kijelentéseket tett! Annak utazás lett a vége! Inkább horgoljon.
Hogy is van az, hogy egyetemen ex cathedra nem politizálunk?! 
Vagy az úgy van, hogy a balliberálisoknak szabad, mindenki másnak pedig nem? 
/posztok.hu






️

️és a balliberális vezetésű főváros igénytelen, üres szlogenekre épülő vezetése, élen…

Az energiaszankciók…