Hogy is van az, hogy egyetemen ex cathedra nem politizálunk?! 
Vagy az úgy van, hogy a balliberálisoknak szabad, mindenki másnak pedig nem? 
Előzmény: shorturl.at/gIRZ9
Hogy is van az, hogy egyetemen ex cathedra nem politizálunk?! 
Vagy az úgy van, hogy a balliberálisoknak szabad, mindenki másnak pedig nem? 
Zsuzsi néninek szóljon már valaki, hogy volt már aki hasonló kijelentéseket tett! Annak utazás lett a vége! Inkább horgoljon.
Az ukrán elnök szerint a hideg télért…
Feri az örökös készülődő! 
Nem telik el nap, hogy Gyurcsány ne mondaná: KÉSZÜL!
Mi az, ami térdre kényszerít egy tűzoltót?🧑
A szerelem!
️
Holovnyák Áron Bence tű. őrmester egy éve szolgál 🫡 az encsi hivatásos tűzoltó-parancsnokság “A” csoportjában. Filep Lilivel két és fel éve…
Két különböző Budapest él egymás mellett közel három éve.
👊a kormány építő, teremtő, megőrző várospolitikája
️és a balliberális vezetésű főváros igénytelen, üres szlogenekre épülő vezetése, élen…