Boldog apák napját!
️
Konferenciáztunk az Axioma Központ szervezésében Carl Truemannal. Az ember megszentségtelenítése cìmű kötetének magyar megjelenése alkalmából, magával a szerzővel!
Ez jó válasz a Budapestet elöntő…
“A miniszterelnöktől nem várunk igazából semmit, mert mióta hivatalban van, még egy miniszterelnökhöz méltó mondata sem volt. Miért pont most lenne?” - Orbán Viktor a Szőlő utcai botrányról…
Nagy divatja van szidni a Megafont! Akkor tegyünk rendbe pár dolgot.
Péter nagyúr bejelentette! Hétfőn ismerteti az inkvizítor hivatalt. Még jó, hogy eljöttem időben! 
Kik kényszerítették rá a besúgóhálózatot a magyar társadalomra? 

Mező Gábor az ügynökakták piramisáról és a lezáratlan múltról
De tényleg!
Európában példátlan amit tettek! Gyalázatos!
Orbán Viktor is elmondta a véleményét a Szőlő utcai botrány kapcsán
️
AZTAAAAAAA!!!!! 


Emlékeztek, amikor a parlamenti közvetítésben a SZINImini teljes természetességgel bejelentette, hogy megszerezték a Mandinert, és most már az övék, tehát innentől az jelenik meg rajta…