“A miniszterelnöktől nem várunk igazából semmit, mert mióta hivatalban van, még egy miniszterelnökhöz méltó mondata sem volt. Miért pont most lenne?” - Orbán Viktor a Szőlő utcai botrányról nyilatkozott.

Nagy divatja van szidni a Megafont! Akkor tegyünk rendbe pár dolgot.

Kik kényszerítették rá a besúgóhálózatot a magyar társadalomra?
Mező Gábor az ügynökakták piramisáról és a lezáratlan múltról

Orbán Viktor is elmondta a véleményét a Szőlő utcai botrány kapcsán

AZTAAAAAAA!!!!!

Emlékeztek, amikor a parlamenti közvetítésben a SZINImini teljes természetességgel bejelentette, hogy megszerezték a Mandinert, és most már az övék, tehát innentől az jelenik meg rajta…

Szőlő utca: 1990 óta az egyik legnagyobb álhírbotránnyal állunk szemben! Vasárnap este hét óra után a Hír TV Sajtóklub című műsorában Bayer Zsolt, Gajdics Ottóés Szabó László társaságában…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média