Orbán Viktor volt a középpontban a Patrióták brüsszeli találkozóján! A frakció gratulált neki ahhoz, hogy tovább harcol és soha nem adja fel!
,,A statisztikák szerint a napi 2–4 órát meghaladó képernyőidő serdülőknél egyenes út a szorongáshoz, a depresszióhoz és az alvászavarokhoz – különösen a közösségi média passzív, céltalan görgetése miatt." -Hasznos tippek szülőknek
/posztok.hu

️ Dávid, Dávid ....aranypofa, ez már a te sarad 12.-e óta. 


Bízom benne, hogy előbb utóbb ők is tükörbe néznek....