Exkluzív információ!
A mai napon Bede Zsoltot a rendőrség 5 és fél órán keresztül hallgatta ki. Gaudi-Nagy Tamás darabokra szedte a vádat, feljelentést tett a jogtalan fogvatartásért és a gyermekének…
Orbán Viktor is megszólalt:
“Marci bácsi nagy bajban!”
/posztok.hu
️ Dávid, Dávid ....aranypofa, ez már a te sarad 12.-e óta. 


Bízom benne, hogy előbb utóbb ők is tükörbe néznek....










