Orbán Viktor is megszólalt:
“Marci bácsi nagy bajban!”


”Megállt a németországi lakosság létszámának növekedése: 2025 végén 83,5 millióan éltek az országban, 0,1 százalékkal kevesebben, mint az előző évben – közölte kedden a német Szövetségi Statisztikai Hivatal.”
️
/posztok.hu
️ Dávid, Dávid ....aranypofa, ez már a te sarad 12.-e óta. 


Bízom benne, hogy előbb utóbb ők is tükörbe néznek....






