Én azt akarom, hogy a magyarok nagyok legyenek és gazdagok - Orbán Viktor.
Baja büszke Önökre!
Ünnepi közgyűlésen adtuk át Baja város idei kitüntetéseit azoknak, akik munkájukkal és elhivatottságukkal városunk hírnevét öregbítik.
Köszönjük mindazt a fáradhatatlan munkát, amellyel városunkat szolgálják!
Mindannyiunk feladata Baja szépségének, értékeinek és hagyományainak ápolása!
Isten éltesse Baja város idei kitüntetettjeit!
/posztok.hu

️ BÉKE – Aki békét akar, velünk tart!
“A közvetlen háborús veszélyt Brüsszelben elhárítottuk,





️
„Egyetérteni az igaz szóból”