️ BÉKE – Aki békét akar, velünk tart!
5️⃣. Háborúellenes gyűlés Szegeden

“A közvetlen háborús veszélyt Brüsszelben elhárítottuk,
de a háborús veszély ma nagyobb, mint a tanácskozás előtt volt.” — Orbán Viktor

A háború veszélye ma már nem elméleti kérdés, hanem közvetlen fenyegetés. Ezért gyűltünk össze ma Szegeden, hogy világossá tegyük, Magyarország a béke oldalán áll.
Brüsszel a befagyasztott orosz vagyon elvételével olyan lépésre készült,
amely súlyos eszkalációhoz vezethetett volna.
Ezt sikerült megakadályozni, de a kockázat továbbra is fennáll.

️ Hajrá Magyarország a digitális térben is!
#háborúellenes #gyűlés #szeged

️ Szegeden is Orbán Viktort választották: a jobboldal megtöltötte a 8000-es Pick Arénát, míg Magyar Péterre mindössze néhány száz ember volt kiváncsi.

A magyarok ebben a formában mondanak ítéletet a…

Ha nincs Fidesz, Fidesz-KDNP, akkor vannak migránsok, jó sokan.

Ha nincs Fidesz, nincs egymillió munkahely. Ha nincs Fidesz, akkor hiányozna ma 200 ezer magyar gyerek az életünkből. Ha nincs Fidesz,…

A helyzet egyre rosszabb.
️Mindenkire szükség van!
Mondjunk együtt nemet a háborúra.
Háborúellenes gyűlés, Szeged.

Ne féljünk a megbélyegzéstől, álljunk ki az értékeink mellett

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média