Van miért......
Nemsokára kezdődik a #rezsikaktusz! Tartsatok velünk minden platformon! #Kaktusz #GFodorGábor #GerőAndrás
Nemsokára kezdődik a #rezsikaktusz! Tartsatok velünk minden platformon! #Kaktusz #GFodorGábor #GerőAndrás
Van miért......
Az örök értékek védelme nem lehet népszerűség kérdése.
Karácsony Gergely mindent tagad a legújabb fővárosi botrány kapcsán!
Karácsony Gergelyt mindent tagad a Városháza eladásának ügyében.
Főpolgármester senkit nem…
Tordai Bence szerint negyedmillió ember támogatja a Párbeszédet, (a zöld-baloldali politikát) aminek a támogatottsága eddig sem volt mérhető. 
A tegnap esti adás felvétele.
Nincs két baloldal. Csak a mindent kiárusító, mindent okosba' eladó baloldal van.
Állítsuk meg őket!
Sok nő és gyerek
Nem értem a lengyeleket, ő nagyon barátságosnak tűnik. Meg a haverjai is.
Szerintem be kéne engedniük őket. Ha nincsenek iratai, bízzunk benne, hogy jó ember, és senkire sem jelent…