Ma 1️⃣0️⃣5️⃣ éve hunyt el Ady Endre. Elhunyt volna…? Dehogy, örökké velünk èl!
Ady Endre: Góg és Magóg fia…
A fiam és barátja továbbra is rajonganak a mezőgazdaságért, így idén sem hagyhattuk ki az AgroMASH kiállítást.

A szőlész-borász standoknál persze én is örömmel időztem.
️Nagy örömömre, a kiállítók között siófoki vállalkozás is képviseltette magát!
🤝Ezúton is köszönöm a Farkas Szerviztechnika Kft. tulajdonosainak a kedves invitálást és a jó hangulatú beszélgetést!
Ma 1️⃣0️⃣5️⃣ éve hunyt el Ady Endre. Elhunyt volna…? Dehogy, örökké velünk èl!
Ady Endre: Góg és Magóg fia…
Gyertek, üzemel a Nagyvillám Sípálya, Visegrád!
Kezdőtől a haladóig, kicsiktől az idősebbekig mindenkit szeretettel várnak!
️

A Színház mindenkié!
Siketeknek jelnyelven akadálymentesített előadáson a Pesti Magyar Színházban.
(Ezeregy éjszaka)
✌️
Karácsony Gergely már nemcsak az autósokat lehetetleníti el Budapesten, hanem a tömegközlekedést választók mindennapi életét is megnehezíti.
👉 A főpolgármester szereti kihangsúlyozni a…
A brüsszeli kotta szerint az nem baj, ha Lengyelországban nem tartják be a jogszabályokat, és erőszakkal alakítják át a médiát, hurcolnak kell politikusokat, vagy próbálnak leszedni közjogi…

A magyar családokért dolgozunk!
Weisz Péter a holokausztról:
A holokauszt nem csak a zsidók, az egész nemzet számára mélyen égő örökké fájó seb. A veszteség a nemzet vesztesége.
Szép számmal vettek részt térségünk települései ma Vértesszőlősön a vármegyei böllérversenyen, amelyen Ászár, Kocs, Réde, Mocsa és Neszmély csapata is sok finomsággal várta az érdeklődőket.
Nagyszerű…
Ma van a holokauszt áldozatainak nemzetközi emléknapja.
Kegyelettel emlékezünk.
Kisalföldi kalandozás indul! 