
A magyar családokért dolgozunk!
A brüsszeli kotta szerint az nem baj, ha Lengyelországban nem tartják be a jogszabályokat, és erőszakkal alakítják át a médiát, hurcolnak kell politikusokat, vagy próbálnak leszedni közjogi szereplőket.
Az viszont baj, ha Magyarországon nem a nemzetközi NGO-k írják az igazságügyi törvényeket, hanem maguk a bírák.
Változás kell Brüsszelben. Ezt a munkát pedig itthon és Európában is el kell végezni szüleinkért, gyermekeinkért, unokáinkért és a hazánkért.

A magyar családokért dolgozunk!
Weisz Péter a holokausztról:
A holokauszt nem csak a zsidók, az egész nemzet számára mélyen égő örökké fájó seb. A veszteség a nemzet vesztesége.
Szép számmal vettek részt térségünk települései ma Vértesszőlősön a vármegyei böllérversenyen, amelyen Ászár, Kocs, Réde, Mocsa és Neszmély csapata is sok finomsággal várta az érdeklődőket.
Nagyszerű…
Ma van a holokauszt áldozatainak nemzetközi emléknapja.
Kegyelettel emlékezünk.
Kisalföldi kalandozás indul! 
Zöldül az ország!
A kormány kiemelt célja, hogy 2030-ra, az ország területének erdővel és fával borított területét 27%-ra emeli, ezért indítottuk el az Országfásítási programot. Fákat ültetük…
Jászszentandrás I. Toroskáposzta főzőverseny

Kiváló közösség, nagy összefogás és jó hangulat.
Gratulálok!👏
Hajrá ,Jászszentandrás!
A napokban a lengyel-magyar tudományos kapcsolatokról egyeztettem lengyel partnereinkkel, Grzegorz Górskival, a toruni székhelyű Jagellonian Academy professzorával, valamint Tomasz Rzymkowskival, a…