Kedves Taszáriak!

☝️Witzmann Mihály vagyok, az Önök országgyűlési képviselője és képviselő-jelöltje.
👉Ezúton szeretnék rövid tájékoztatást adni Önöknek, hogy az elmúlt években milyen közös eredményeket, állami támogatásokat sikerült elérnünk Taszáron:
Taszári Fésűs Éva Általános Iskola épületének komplex energetikai korszerűsítése és felújítása
Elnyert támogatás az iskola belső korszerűsítésére (ajtók cseréje, tantermek burkolat cseréje)
Óvoda épület, óvodai tornaszoba és óvodaudvar fejlesztése
Belterületi utak és járdák felújítása
Orvosi rendelő felújítása, orvosi eszközök beszerzése
Az önkormányzat épületének (HEMO) korszerűsítése (fűtés, színpad, színházterem, eszközök beszerzése, napelemek, vizesblokkok, büfé)
Ipari park kialakítása
Ivóvízminőség-javító program megvalósítása
Munkagépek és eszközök beszerzése (traktor, fűnyíró traktor, bozótvágó, hótoló, rézsű zúzó)
Falubusz beszerzése
Építési telkek kialakítása, közművesítés (Toldi utcában)
Csapadékvíz elvezető rendszer kialakítására elnyert támogatás
Vásártér kialakítására elnyert támogatás
Térfigyelő kamerarendszer kiépítése
Laktanyai tornaterem fűtés korszerűsítése
Helyi közvilágítás állami finanszírozásának rendezése
Lakótelepi bolt fejlesztésére elnyert támogatás
Református Idősotthon bővítés a régi nőtlen tiszti szálló épületében (támogató kormánydöntés az ingyenes vagyonátadásáról)
Civil szervezetek támogatása
Közösségi rendezvények támogatása
👉Teendőnk azonban akad még bőven, ezért nem
mindegy, hogy ÁPRILIS 3-án hogyan döntünk!
Szavazzunk:
a fejlődésre,
a család- és otthonteremtési támogatásokra,
a rezsicsökkentésre,
az adócsökkentésekre,
a béremelésekre,
gyermekeink védelmére,
országunk határainak megvédésére és a
békére.
️Ne hagyjuk, hogy visszatérjen a múlt!
👉Bízom benne, hogy ÁPRILIS 3-án ismét
megtisztelnek bizalmukkal és folytathatjuk együtt, közösen a megkezdett munkát.

Hogy miért Paks hazánk egyik legzöldebb városa?

🟢 A paksi atomerőmű közel 50% -os tiszta elektromos energiával látja el az országot.
🟢 Zöld elektromos autóbuszokkal a városban lévő emisszió is…

Ma este Sümegprágán tartottam lakossági fórumot. Az egyik legfontosabb alapvetés számomra, hogy csak az emberekkel és az emberekért érdemes politizálni. Ezt szeretném tenni az elkövetkező négy évben…

A háborúból ki kell maradnunk
Nem engedjük, hogy a háború árát az elszabaduló rezsiköltségeken keresztül a magyar emberekkel fizettessék meg!
️ Fórum Berettyóújfalun!
Hajrá, Vitányi István!

A nemzetközi politika nehéz műfaj.

Én több mint harminc éve űzöm ezt a szakmát. Ez a harmadik háború, amely a szomszédságunkban zajlik a kormányzásom alatt. 1999-ben, egy nappal a belépésünk után a…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média