Kedves Taszáriak!
☝️Witzmann Mihály vagyok, az Önök országgyűlési képviselője és képviselő-jelöltje.
👉Ezúton szeretnék rövid tájékoztatást adni Önöknek, hogy az elmúlt években milyen közös eredményeket, állami támogatásokat sikerült elérnünk Taszáron:
Taszári Fésűs Éva Általános Iskola épületének komplex energetikai korszerűsítése és felújítása
Elnyert támogatás az iskola belső korszerűsítésére (ajtók cseréje, tantermek burkolat cseréje)
Óvoda épület, óvodai tornaszoba és óvodaudvar fejlesztése
Belterületi utak és járdák felújítása
Orvosi rendelő felújítása, orvosi eszközök beszerzése
Az önkormányzat épületének (HEMO) korszerűsítése (fűtés, színpad, színházterem, eszközök beszerzése, napelemek, vizesblokkok, büfé)
Ipari park kialakítása
Ivóvízminőség-javító program megvalósítása
Munkagépek és eszközök beszerzése (traktor, fűnyíró traktor, bozótvágó, hótoló, rézsű zúzó)
Falubusz beszerzése
Építési telkek kialakítása, közművesítés (Toldi utcában)
Csapadékvíz elvezető rendszer kialakítására elnyert támogatás
Vásártér kialakítására elnyert támogatás
Térfigyelő kamerarendszer kiépítése
Laktanyai tornaterem fűtés korszerűsítése
Helyi közvilágítás állami finanszírozásának rendezése
Lakótelepi bolt fejlesztésére elnyert támogatás
Református Idősotthon bővítés a régi nőtlen tiszti szálló épületében (támogató kormánydöntés az ingyenes vagyonátadásáról)
Civil szervezetek támogatása
Közösségi rendezvények támogatása
👉Teendőnk azonban akad még bőven, ezért nem
mindegy, hogy ÁPRILIS 3-án hogyan döntünk!
Szavazzunk:
a fejlődésre,
a család- és otthonteremtési támogatásokra,
a rezsicsökkentésre,
az adócsökkentésekre,
a béremelésekre,
gyermekeink védelmére,
országunk határainak megvédésére és a
békére.
️Ne hagyjuk, hogy visszatérjen a múlt!
👉Bízom benne, hogy ÁPRILIS 3-án ismét
megtisztelnek bizalmukkal és folytathatjuk együtt, közösen a megkezdett munkát.
/posztok.hu
️




️ Fórum Berettyóújfalun!

Putnok…