Nyugalom, megfontoltság, tapasztalat. Most erre van szükség 
A nemzetközi politika nehéz műfaj.
Én több mint harminc éve űzöm ezt a szakmát. Ez a harmadik háború, amely a szomszédságunkban zajlik a kormányzásom alatt. 1999-ben, egy nappal a belépésünk után a NATO beavatkozott a koszovói háborúba. 2014-ben a krími válság, most pedig a második ukrán–orosz háború jön szembe velem.
A kormányzati tapasztalat előnye, hogy tudom, mi az a stratégiai nyugalom: keveset beszélni, akkor viszont pontosan, felelősségteljesen.
Ilyenkor nem megengedhető, hogy a kampány szempontjai a nemzeti érdekek elé tolakodjanak. Akár egy rossz mondattal is bajt lehet okozni. Háborús helyzetben a beszéd már fél cselekvés.
Az ellenzék fegyvereket akar küldeni, amivel majd oroszokra fognak lőni, vagy katonákat, akik majd az oroszok ellen fognak harcolni. Ez azt bizonyítja, hogy nincs rutinjuk, nincs tudásuk, és hiányzik belőlük a felelősségérzet. Felelőtlen nyilatkozataikkal csak olajat öntenek a tűzre, ez pedig Magyarország érdekeivel ellentétes.
Kalandorpolitika helyett felelős politizálásra, biztonságra és stabilitásra van szükség.
Nyugalom, megfontoltság, tapasztalat. Most erre van szükség 
Veszprém az egyik olyan nagyvárosunk, ami turisztikai szempontból nem csak az ország, de Európa élvonalába is került. Ebben nagy szerepe van annak, hogy jövőre Veszprém lesz Európa kulturális…
🟠A közvélemény-kutatók szerint nőtt a Fidesz támogatottsága az elmúlt hetekben.










2010 előtt 600 milliárd forintot vontak ki az ágazatból, de az Orbán-kormány a gazdaság rendbetétele után megkezdte az egészségügy fejlesztését is. Ez az irány csak akkor lesz tartható, ha olyan…
Március 15-én a Kossuth téren tart ünnepi beszédet Orbán Viktor, a Békemenet is ide csatlakozik be.
Legyünk ott minél többen! 
Kezdünk 
️Nem engedjük, hogy a baloldal belerángassa Magyarországot a háborúba.
Ennyi.