️ Andocson nem szeretik, ha "lecsicskázzák", "tudatlannak", "ostobának", vagy épp "sötétben tartott, trágyával etetett gombáknak" hívják a vidékieket. ☝️ Ezzel szemben a Fidesz-KDNP által elindított béremeléseket, adó- és rezsicsökkentést hasznos és támogatandó intézkedéseknek gondolják a község lakói. 👉 Ezekről is beszélgettünk az andocsi utcafórumon. Előre menjünk, ne hátra! Hajrá, Andocs!
Görgess tovább!
“Tudom, mi az a stratégiai nyugalom: keveset beszélni, akkor viszont pontosan, felelősségteljesen.” Orbán Viktor
Megszűntetjük a járványügyi korlátozások döntő többségét. 👉 Március 7-től megszűnik a maszkviselési kötelezettség, kivéve az idősotthonokban és a kórházakban. 👉 A munkáltatók már nem írhatnak elő…