Rengeteg adomány érkezett már a vásárhelyi és a makói Fidesz irodákba, nagyon sokan segítenek.
Továbbra is várjuk a felajánlásokat, nagy szükség van most rá.
Köszönjük!
🟠Béke a bemenőre!

(bementünk)
Az atomenergia biztosítása továbbra is kulcsfontosságú, és nem került veszélybe.
Az elmúlt napokban egy emberként mozdult meg az ország és segített a bajbajutottakon.
Mindenkiről gondoskodunk, a háborús menekülteket Magyarországon barátok várják.
🟠 A kormány kivezeti a legtöbb járványügyi intézkedést, az egészségügyi veszélyhelyzetet ugyanakkor fenntartja.
Megszűntetjük a járványügyi korlátozások döntő többségét.
👉 Március 7-től megszűnik a maszkviselési kötelezettség, kivéve az idősotthonokban és a kórházakban.
👉 A munkáltatók már nem írhatnak elő…
A koreai partnerekkel azon dolgozunk, hogy az erősödő gazdasági kapcsolatainkat megvédjük a háború hatásaitól.
Jelentés: második evakuációs akció


Orbán Viktor miniszterelnök a Mandinernek: „Kalandorpolitika helyett felelős politizálásra, biztonságra és stabilitásra van szükség”.
A miniszterelnök az ukrán–orosz háborúval kapcsolatban…
️
Hétfőtől megszűnik a maszkviselési kötelezettség