A korábbi évekhez hasonlóan, idén is fontosnak tartottam, hogy megköszönjem az egészségügyben dolgozók fáradhatatlan munkáját.
A Siófoki Kórház ápolási igazgató asszonyát, Bakáné Varga Krisztinát arra kértem, hogy adja át jókívánságaimat és az általam összeállított tizenöt ajándékkosarat a intézmény valamennyi osztályán és részlegén dolgozó kollégának.
🤝 Ezúton is köszönöm áldozatos szolgálatukat, sok erőt, kitartást és jó egészséget kívánok!
🙏 Isten éltesse az egészségügyi dolgozókat!

Minden évben lenyűgöz a brit uralkodó karácsonykor. 96(!!) éves lesz áprilisban II. Erzsébet királynő, és ismét hibátlanul mondta el a nagyjából öt perces ünnepi üzenetét.

👉 Rá kell csak nézni erre a…

Egy éve adtuk be az első védőoltást a koronavírus ellen. Az oltás működik, Magyarország működik.

Karácsonyi szentmisén vettünk részt Óföldeákon a családommal.

A Megváltó születésének ünnepe mindannyiunk számára az örömet, a bizakodást, a reményteli hitet szimbolizálja. Hit, remény, megbecsülés.…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média