Minden évben lenyűgöz a brit uralkodó karácsonykor. 96(!!) éves lesz áprilisban II. Erzsébet királynő, és ismét hibátlanul mondta el a nagyjából öt perces ünnepi üzenetét.

👉 Rá kell csak nézni erre a fotóra, fantasztikus👏👏

1️⃣ jó lenne még élni 96 évesen;

2️⃣ jó lehet olyan fizikai és szellemi állapotban lenni abban a korban, hogy szépen, elegánsan le tud ülni egy kamera elé, és tisztán, érthetően, értelmesen szól a népéhez; Ráadásul mai napig maga írja ezeket a beszédeket.

Zseniális! Mit is kívánhatnánk a trónra lépésének 70. évfordulójára készülő II. Erzsébetnek, mint még 10-20 hasonló karácsonyt

#nemethbalazshirei

Egy éve adtuk be az első védőoltást a koronavírus ellen. Az oltás működik, Magyarország működik.

Karácsonyi szentmisén vettünk részt Óföldeákon a családommal.

A Megváltó születésének ünnepe mindannyiunk számára az örömet, a bizakodást, a reményteli hitet szimbolizálja. Hit, remény, megbecsülés.…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média