👍Orci legújabb sikerei:
Új játszótér, fásítás, öltözőfelújítás, fitneszpark, szabadidős pihenőhely, kültéri pingpongasztal, önkormányzat előtti közterület fejlesztése, a Rákóczi utcai járda megépítése, református templom felújítása és a külterületi, halastói út fejlesztése.
Több mint 170 millió forintos kormányzati támogatással sikerült újabb jelentős beruházásokat megvalósítani Orciban.
👉Vass Péter polgármester úrral történt találkozóm során ismét bejártuk a települést, így a közelmúlt eredményeit értékelve, az előttünk álló feladatokról is volt lehetőségünk egyeztetni.
☝️Terveink között szerepel a ravatalozó felújítása és a települési közvilágítás korszerűsítése is.
🤝Köszönöm az együttműködést!
Folytatjuk!
Hajrá, Orci!

Legyen szó a világ bármely pontjáról, alapelveink nem változnak

1️⃣Az infrastruktúra és a földrajzi adottságok határozzák meg, hogy egy adott ország honnan tud energiaforrást vásárolni.

2️⃣Az…

Magyarország az első! Találkozunk szept. 20-án a Papp László Arénában – gyere te is!

A kormány nemzeti konzultációt indít az adórendszerről, a kérdések között szerepel a családi adókedvezmények megőrzése, az egy, vagy többkulcsos adórendszer kérdése is.

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média