Megoldódott a közétkeztetés helyzete Balmazújvárosban!
Ma személyesen is meggyőződhettem róla, hogy a helyi gyermekek ismét megkapják a számukra járó napi étkezést. A kialakult helyzetet gyors és hatékony együttműködéssel sikerült megoldanunk – köszönet mindazoknak, akik részt vettek ebben a munkában!
Dehir összeállításában részletesen bemutatjuk, hogyan indult újra az ellátás:
/posztok.hu
Találkozunk szept. 20-án a Papp László Arénában – gyere te is!


️Indulás a frakcióülésre.
️