Szombaton Békemenet.
Mutassuk meg a békepártiak erejét!
️
Ennyi.
Gyere el te is most szombaton a Békemenetre!
Legyünk ott mindannyian! Küldd tovább!
Gyere el te is most szombaton a Békemenetre!
Legyünk ott mindannyian! Küldd tovább!
Szombaton Békemenet.
Mutassuk meg a békepártiak erejét!
️
Ennyi.
Megkezdjük a kampány utolsó szakaszát! Ötösbe kapcsolunk, jön a mozgósítás!
Erős NATO, erős Magyarország feltételei egymásnak! 
A Magyar Atlanti Tanács Közgyűlése Antall József-díjjal tüntette ki
Vizi E. Szilvesztert!
Gratulálunk!👏👏
A béke az egyetlen megoldás. Nagyobb szükségünk van rá, mint valaha.
Június 9-én csak az szavaz a békére, aki a Fideszre szavaz.
Legyen világos: aki Gyurcsányékra szavaz, az háborúpárti képviselőt küld Brüsszelbe. A baloldal vezére nem egyszer kifejtette, hogy beleártaná magát az orosz-ukrán háborúba. Most persze kevésbé mondja…
Nekünk, magyaroknak mindig készen kell állnunk hitünk, hazánk és a családunk megvédésére.
Szombaton mutassunk erőt a Békemeneten!
Ez mélységesen felháborító!
Karácsony Gergely véleménye szerint Magyarország asszonyverés és alkoholgőz. Megértjük, ha pánikol, de a magyarokat ne sértegesse! Távozzon méltósággal!
A Karácsony által okozott közlekedési káosz a város gazdasági növekedésének egyik legnagyobb akadálya.
️ A BKIK székházában tárgyaltam Nagy Elek elnökkel és Dr. Vereczkey Zoltán MKIK alelnökkel.…
Rádi Falunap – finom ízek
, jó hangulat 


A tét most jóval túlmutat Brüsszelen, sőt egész Európán: 3. világháború vagy további béke és fejlődés. A béke mellett csak a Fidesz-KDNP képviselői állnak ki! 