Rádi Falunap – finom ízek
, jó hangulat 
A Karácsony által okozott közlekedési káosz a város gazdasági növekedésének egyik legnagyobb akadálya.
️ A BKIK székházában tárgyaltam Nagy Elek elnökkel és Dr. Vereczkey Zoltán MKIK alelnökkel. Egyetértettünk abban, hogy a főpolgármester tervei tovább nehezítenék a fővárosi és a Pest vármegyei vállalkozások életét. Karácsony Gergely kaotikus állapotokat teremtett a budapesti közlekedésben.
Az autókitiltási botrány keretében tervezett 10 évnél régebbi autók kitiltása, a rakpart végleges lezárása és a Nagykörúton belüli autókitiltás egyenként is súlyos ügyek lennének, együtt pedig egyenesen végzetes csapást mérnének a főváros közlekedésére. A főpolgármester közlekedéspolitikája összeugrasztotta a gyalogosokat, a bicikliseket és az autósokat.
Azok is rosszul járnak, akik a Nagykörúton belül élnek és azok is, akiket kizárnak. Egyes belvárosi kerületek már most is megközelíthetetlenek, elérhetetlenek és parkolhatatlanok a munkájukhoz szükségszerűen gépjárművet használó iparosok, mesterek, kereskedők, szállítmányozók, szerelők és szolgáltatók számára. Ennek árát mindannyian (lakosság, vállalkozások és közüzletek) közösen fizetjük meg.
Rádi Falunap – finom ízek
, jó hangulat 


A tét most jóval túlmutat Brüsszelen, sőt egész Európán: 3. világháború vagy további béke és fejlődés. A béke mellett csak a Fidesz-KDNP képviselői állnak ki! 
Abból, hogy valaki ül a városházán és magára zárja az ajtót, az aszódiaknak semmi haszna nem származik. Pedig láthatóan sok lenne a tennivaló. Kell egy jó, talpraesett polgármester, aki felébreszti a…
Látogatás a legidősebb támogatónknál. Isten éltessen, Marci bátyám!
Legyünk minél többen a békemeneten! 
Gyere el te is most szombaton a Békemenetre!
Legyünk ott mindannyian! Küldd tovább!
Állami támogatással tovább fejlődik a Pécsi Gyermekgyógyászati Klinika!
Sikeres pályázatnak köszönhetően az Emberi Erőforrás Fejlesztési Operatív Program (EFOP) és a Versenyképes Közép-Magyarország…
A kormány célja a térségi szemlélet megerősítése, ezáltal jobban tudjuk kezelni, és a megfelelő eszközökkel célzottan csökkenteni a regionális különbségeket.
Hajdú-Bihar vármegye gazdasága fejlődő pályán van.
Vármegyei egyeztetésen Papp László polgármester úrral és a vármegye képviselőivel értékeltük az eddigi eredményeket, valamint a jövőbeni tervekről is…
Megkezdjük a valaha volt legnagyobb EP kampány utolsó szakaszát.
Az aktivistáink Orbán Viktor levelét a következő napokban több millió háztartásba viszik majd el és adják át személyesen.
Mindenkinek el…
Újabb aktív sportolási lehetőség nyílik Visegrádon
️
Az Aktív Magyarország Program részeként kiírt Országos Bringapark
️
️ program keretében elnyert támogatás felhasználásával épülhet meg a régóta várt…