Miközben Brüsszel az eszkaláció felé sodródna, Magyarország a grönlandi konfliktus kapcsán következetesen a békés, tárgyalásos rendezést képviseli.
Indul a nemzeti petíció.
Nem fizetünk a háborúra. Nem fizetünk Ukrajnának. Nem fizetünk magasabb rezsit a háború miatt!
/posztok.hu

Rég nem osztották ki ilyen keményen Zelenszkijt!




Csak annyit kérdezek, a válaszra várva: