Rég nem osztották ki ilyen keményen Zelenszkijt!
Itt, Bácskában, az emberek a becsületes munkában és a család összetartó erejében hisznek. Minden nap azért dolgoznak, hogy a gyermekeiknek és unokáiknak jobb jövőt teremtsenek.
Most Brüsszel ezt a jövőt akarja elvenni tőlünk. Azt tervezik, hogy a mi adónkból, a mi pénzünkből fizessék egy idegen háború költségeit. Ez adóemeléseket és megszorításokat jelentene, ami veszélyeztetné a családtámogatásokat és a nyugdíjakat is.
A bácskai emberek munkájának gyümölcse a magyar családokat illeti, nem a brüsszeli háborús kasszát.
Mondjunk nemet közösen a nemzeti petícióval Brüsszel adóemelési és megszorítási terveire!
/posztok.hu





Csak annyit kérdezek, a válaszra várva: