Mindörökké Magyarország! ❤️

Németország megszerezte első szabályos gólját ezen a meccsen... :(
Mindörökké Magyarország! ❤️

Megvan a kezdő a németek ellen! Ha lehet akkor ma ne olyan gyámoltalanul nyomjuk, srácok!
Hajrá Magyarok!!!
Így áll fel a magyar…
Az jutott eszembe, mi van, ha a Bitcoin meg a többi csak azért lett létrehozva, hogy legyen ami felszívja a tengernyi fedezetlen dollárt?
A játékvezetésnek csak annyit:
Inkább kapálni mentetek volna…..!
Az a VAR nem vette észre Musiala szabálytalanságát, amelyik kiszúrta, hogy Sallai lesen volt ezért nem érvényes a magyar gól!
Sokkal jobb a mutatott játék mint Svájc ellen, viszont a játékvezetés egyelőre botrányos!
12 a 11 ellen!
Ez van!
Hajrá, magyarok!
️Hangosabbak vagyunk a stadionban!
️Jobban játszunk!
Nyerjük meg ezt a meccset!