Sokkal jobb a mutatott játék mint Svájc ellen, viszont a játékvezetés egyelőre botrányos!
Az a VAR nem vette észre Musiala szabálytalanságát, amelyik kiszúrta, hogy Sallai lesen volt ezért nem érvényes a magyar gól!
Az a VAR nem vette észre Musiala szabálytalanságát, amelyik kiszúrta, hogy Sallai lesen volt ezért nem érvényes a magyar gól!
Sokkal jobb a mutatott játék mint Svájc ellen, viszont a játékvezetés egyelőre botrányos!
12 a 11 ellen!
Ez van!
Hajrá, magyarok!
️Hangosabbak vagyunk a stadionban!
️Jobban játszunk!
Nyerjük meg ezt a meccset!
Bármi is lesz, büszkék vagyunk! Hajrá, magyarok! 
Csodálatosan szólt Stuttgartban a Nélküled! ❤️
Hajrá magyarok! 
Szerinted szabálytalan volt a német gól?
Szép játék volt Fiúk!!
Az albánok vezetnek, bajban a horvátok. Meg sok van hátra de lehetnek itt még meglepetések 
A jobboldali csoportok nagy részében a kommentelők nem repesnek az örömtől Rutte "úr" támogatása kapcsán. Ezt meg tudom érteni. Persze lehet azt mondani hogy ilyen a politika. De!
Nem tanultunk Ursula…