Apáti Bence írása!
"Ha Jakab a frakcióhatározatot továbbra is semmibe veszi, és ennek semmilyen következménye nem lesz, az azt fogja demonstrálni, hogy a párt vezetése gyengekezű és alkalmatlan még arra is, hogy a saját frakciójában rendet tartson. Ha tippelnem kéne, azt mondanám, hogy ez a Jakab és a Jobbik között dúló abszurd hidegháború Jakab kizárásával fog véget érni."
/posztok.hu





️Nem bírnak leállni: a baloldali 




