Magától nem megy.
A Jobbiknak ugyanis így, hogy Jakab tüntetőleg nem teljesíti a logóra vonatkozó rendeletet, ráadásul saját aláírásgyűjtésbe is kezdett, muszáj lesz valamit lépnie az ügyben, különben az új vezetés béna kacsának fog tűnni.
Ha Jakab a frakcióhatározatot továbbra is semmibe veszi, és ennek semmilyen következménye nem lesz, az azt fogja demonstrálni, hogy a párt vezetése gyengekezű és alkalmatlan még arra is, hogy a saját frakciójában rendet tartson.
Magától nem megy.
A baloldal utolsó, még lábon álló struktúrája (Telex.hu és 444) próbálta hizlalni Orbán Viktortusnádfürdői beszéde körüli műbalhét, de Hegedüs Zsuzsa legújabb levele is azt mutatja: ez csak egy…
Akik ma fütyűlnek, azok pár hónap múlva meleg helyekért fognak kuncsorogni. 

Mondani bármit lehet, a TETTEK számítanak!
Kisöprés: Észak-Macedónia odaadja az összes hadrendben lévő harckocsiját Ukrajnának!

3️⃣1️⃣ közkatona tett ünnepélyes katonai esküt az MH Pápa Bázisrepülőtéren 🪖
👉 https://honvedelem.hu/hirek/legyenek-husegesek-es-elkotelezettek.html
Szováthy Kinga/honvedelem.hu