Akik ma fütyűlnek, azok pár hónap múlva meleg helyekért fognak kuncsorogni. 

Előállhatna az a furcsa helyzet, hogy bár a gáztározóinkban van elég kapacitás arra, hogy mindenkinek jusson elegendő gáz, az európai szabályok miatt annak is lejjebb kellene tekernie a fűtést, aki ezt nem szeretné.
/posztok.hu

Szováthy Kinga/




️