Miniszterelnök úr levele!
Nyílt levél Ursula von der Leyen részére!
Nyílt levél Ursula von der Leyen részére!
Tisztelt Elnök Asszony!
Mára teljesen világossá vált számomra, hogy Ön és bandája számára egyetlen európai tagállam állampolgára sem fontos. A mindenféle uniós jogszabályt megszegő gázterveik átnyomása azt mutatja, hogy Önök nem az európai állampolgárok érdekeit nézik, hanem egyrészt a saját pénztárcájukat, másrészt pedig valami Európán kívüli hatalom érdekeit.
Soha nem szimpatizáltam az Európai Unióval, nem tekintettem rá valamilyen eszményként, de azt álmomban nem gondoltam volna, hogy ez az egész szisztéma egyszer majd ennyire ellenszenvessé válik számomra. Szomorú, hogy az a szervezet, amihez Magyarország azért csatlakozott, hogy általa erősebb és gazdagabb legyen, mára azért dolgozik, hogy Európát és benne Magyarországot teljesen tönkretegye. Döbbenetes látni, hogy a senki által meg nem választott Európai Bizottság idáig merészkedett.
Orbán Viktort pár éve szinte majdnem keresztre veszítették azért, mert Brüsszelt Moszkvához merte hasonlítani. A miniszterelnöknek sajnos teljesen igaza lett, mert Brüsszel bizony mára majdnem olyan lett, mint Moszkva. Még nem vetik börtönbe és nem gyilkolják meg azokat, akik fel merik emelni a szavukat a bizottsággal szemben, de nem kell már sokáig várni arra sem, hogy a Brüsszellel szemben kritikát megfogalmazókat először csak a polgári világból, majd pedig a személyes szabadságukat megfosztva lökjék ki a társadalomból. Egy elnyomó és egyben roppant aljas diktatúra kezd itt kiépülni a kontinensen az úgynevezett “európai értékek” nevében. Persze ezek az “értékek” semmilyen értéket nem tartalmaznak, hanem csupán életellenes ideológiák összegyúrását jelentik.
Rettentően elegem van Önből és bandájából! Egyetlen megoldás van: a bizottságnak vissza kell térnie eredeti funkciójához, az Európai Parlamentet pedig azonnal meg kell szüntetni! Az európai szuverén országoknak csak az egymás közötti gazdasági kapcsolatok erősítésével kell foglalkozniuk, nem pedig EU-n kívüli tagállamok közötti fegyveres konfliktusokkal! Ha nem térünk vissza az alapokhoz, akkor Európa nemcsak szétesik, hanem korábban nem látott súlyos gazdasági, majd pedig társadalmi krízisbe fog süllyedni! Ön tényleg ezt akarja?
Üdvözlettel: Kovács András
Miniszterelnök úr levele!
Jámbor Bandi ismét nagyot ment Orbán Viktor legutóbbi postja alatt, bizonygatván, hogy itt a "adóterhek" miatt lesz ÉS magas a rezsiszámla.
Szerencsére itt van nekünk a Magyar Energetikai és Közmű-…
Valamit tisztázzunk: a magyar jobboldal soha sem rejtette véka alá a véleményét a bevándorlásról vagy inkább a bevándoroltatásról:
Nem támogatjuk
1️⃣ sem a bevándoroltatást
2️⃣ sem az egymással…
Karácsony Gergely megint hárít és másra keni a felelősséget: szokásos módon.
️ Megmutatom, hogy valójában kinek a kottájából játszik...
Milyen szolidaritásra hivatkozik Brüsszel azok után, hogy ma egy olyan javaslatot vert át a Tanácson, ami ellentétes a magyar emberek érdekeivel?
The…

Ezen a napon 51 évvel ezelőtt indult el az Egyesült Államok Apollo-15 Hold-expedíciója.
John Kennedy egykori demokrata-párti amerikai elnök – aki ma már vélhetően inkább republikánus lenne – sok…
Csintalan Sándor és Hegedüs Zsuzsa ikertornyok: sosem tartoztak a jobboldal közösségéhez, mégis lehetőséget kaptak a jobboldaltól, majd elárulták azt.
Orbán Viktor miniszterelnök levélben válaszolt Hegedüs Zsuzsa szociológusnak:
Nyílt levél Ursula von der Leyen részére!
Tisztelt Elnök Asszony!
Mára teljesen világossá vált számomra, hogy Ön és bandája számára egyetlen európai tagállam állampolgára sem fontos. A mindenféle…