Karácsony Gergely megint hárít és másra keni a felelősséget: szokásos módon.
️ Megmutatom, hogy valójában kinek a kottájából játszik...
Valamit tisztázzunk: a magyar jobboldal soha sem rejtette véka alá a véleményét a bevándorlásról vagy inkább a bevándoroltatásról:
Nem támogatjuk
1️⃣ sem a bevándoroltatást
2️⃣ sem az egymással alapvető kérdésekben a világról mást gondoló kultúrák vegyítését
Mert ez
👉libanonizálódáshoz vezet
ami pedig szükségszerűen
👉végül erőszakba torkollik
Európaiként és azon belül magyarként képzeljük el az életünket. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy folytatódjék a magyar nép “története” és ne olvadjunk fel egy ”világfalu” néven futó utópia katyvasztársadalmában.
Aki ezzel nem ért egyet, annak ott van a Gyurcsány vezette baloldal.
️
/posztok.hu


Ezen a napon 51 évvel ezelőtt indult el az Egyesült Államok Apollo-15 Hold-expedíciója.
John Kennedy egykori demokrata-párti amerikai elnök – aki ma már vélhetően inkább republikánus lenne – sok…





