Hadd meséljem el, mit jelent Isten kegyelme számomra. Hadd bátorítsalak, hogy Ő számodra is…
Világ globalistái egyesüljetek!
Te ugye tervezel?
Kedves F.O.S-t olvasók!
Félreértitek ezt a "gáz-szolidaritási" dolgot: NEM Ők adnának nekünk. NEKÜNK kellene adni NEKIK
👉Azt állították a nyugati vezetők, hogy majd a szankciókkal megállítják a háborút, ehhez képest a háború már 6 hónapja tart, az oroszok pedig halálra keresik magukat az egekbe emelkedő…
Ha leütnek minket százszor, százegyedszerre is felállunk, ráadásul még erősebbek leszünk.
Hajrá, Megafon, hajrá, patrióták, hallassátok a hangotokat! 

