👉Azt állították a nyugati vezetők, hogy majd a szankciókkal megállítják a háborút, ehhez képest a háború már 6 hónapja tart, az oroszok pedig halálra keresik magukat az egekbe emelkedő…
Kedves F.O.S-t olvasók!
Félreértitek ezt a "gáz-szolidaritási" dolgot: NEM Ők adnának nekünk. NEKÜNK kellene adni NEKIK
/posztok.hu






