Amerikai nyomásra sem változtatunk a békepárti álláspontunkon.
Az amerikai diplomácia nem tett le arról, hogy Magyarországot belepréselje a háborúpárti álláspontba, de nincs az a szövetségesi, diplomáciai, akár baráti nyomás, aminek Magyarország ne állna ellen.
/posztok.hu


Jelentkezz az idei HCSC versenyünkre, és ha jól szerepelsz, esélyed lesz bekerülni az ősszel Norvégiába utazó magyar együttesbe! 
️ Kizárólag egyetlen alkalommal fordult elő, hogy demokratikus körülmények között a magyar emberek úgy gondolták, szeretnének balosokat tudni a fejük felett: 1994-ben, amikor Horn Gyula alakíthatott…


Beindítottam saját YouTube csatornámat, napi pár perc aktuális külpolitikával.
Ezen a linken elérhető:
újabb 

Mi a jobboldal ereje? A közösség!
Találkozunk, beszélgetünk és szeretjük a hazánkat.
Köszönöm Dombóvár, hajrá 