Hőseink példaként állnak előttünk, hogy minden erőnkkel álljunk ki Magyarországért, a nemzeti szuverenitásunkért, mert történelmünk során ezért mindig meg kellett küzdenünk.
Tisztelettel emlékezünk az aradi vértanúk hősies áldozatára.
Tisztelettel emlékezünk az aradi vértanúk hősies áldozatára.
Hőseink példaként állnak előttünk, hogy minden erőnkkel álljunk ki Magyarországért, a nemzeti szuverenitásunkért, mert történelmünk során ezért mindig meg kellett küzdenünk.
/posztok.hu




Katonai tiszteletadás mellett ünnepélyesen felvonták, majd félárbócra engedték a nemzeti lobogót az aradi vértanúk kivégzésének 173. évfordulója alkalmából az Országház előtt. Tisztelet a hősöknek!




