Az ellenzéki hazugságokkal szemben a nyugdíjemelés nem 1.8%,hanem 4.5% lesz.
Meg jött a rendbírságról a papír.
Nem fellebbezek, mert ilyet bíróságon nem lehet mondani.
Viszont jól esett, mert előtte is provokált és évek óta zaklat.
Bocs! Őszinte voltam. 


/posztok.hu


Katonai tiszteletadás mellett ünnepélyesen felvonták, majd félárbócra engedték a nemzeti lobogót az aradi vértanúk kivégzésének 173. évfordulója alkalmából az Országház előtt. Tisztelet a hősöknek!






